Strona główna >  Koszt dostawy

Koszt dostawy

www.leecountyjobready.org odwiedzić następującymi warunkami usługi związane. Proszę przeczytać przed złożeniem zamówienia.

Przyjmujemy zlecenia
Gdy zostanie złożone zamówienie, otrzymasz potwierdzenie informacji do sprawdzenia. Zamiast tego potwierdzenie zamówienia jest wysyłane, szczegóły, aby je potwierdzić. Jeśli e-mail z informacjami śledzenia zatwierdziła umowę między użytkownikiem a www.leecountyjobready.org. Jeśli poprawimy towar wniosku o płatność w sklepie, a nie na etapie kontroli jakości nie powiodła się, lub nie możemy uzyskać pozwolenie, zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia zamówienia. Wszystkie zamówienia są uzależnione od dostępności i potwierdzenia cen.

Rynek i czas
Podczas gdy wszyscy dają szukać szczegóły następnie pojawia się na stronie, opis i cena jest w porządku, to jest możliwe, że wystąpił błąd. Jeśli znajdziemy zamówienia złą cenę, Most, raz ten komunikat i przywrócić porządek w celu potwierdzenia wyboru lub Cancel, będzie uczciwa cena. Jeśli będzie anulować zamówienie przetwarzane, a jeśli nie możemy się z wami skontaktujemy. anulowane, a już zapłacił za przedmiot, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Jeśli zamówisz towar w magazynie, który został odroczony, został lub fałszywe informacje lub instrukcje, postaramy podany adres e-mail do kontaktu. Jeśli nie kontaktować się je do naszego zgromadzone w ciągu 48 godzin, aby anulować, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Metody wdrażania
Naszym celem jest, aby wysłać dwa dni luk kredytowych i weryfikację adresów dla wszystkich zamówień. Wszystkie międzynarodowe przesyłki z DHL Express. Wszystkie zamówienia należy przesłać na adres rozliczeniowy w pierwszej kolejności.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wysłać produkty DHL dowód podpis dostawy. Podczas transportu towarów wykupić ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, do tej pory, został wysłany pakiet www.leecountyjobready.org w okolicy. Wyślij informacje konto zostało utworzone z DHL do śledzenia informacji na raz. Można go używać do śledzenia pakiet adres www.dhl.co. Śledzenie informacji nie jest dostępny, należy wysłać do nas maila

DHL (np non adres dostawy) można zezwolić na opuszczenie określonym miejscu na opakowaniu. Podpis może być wykorzystany jako dowód dostawy nie wymaga wyjaśnień. Ten rodzaj władzy na dostarczaniu klientowi na własne ryzyko. DHL paczka odpowiedzialność www.leecountyjobready.org utracone / ukradzione.

* Podatki i opłaty
Międzynarodowych przekazów DDU (Dostarczone, cło nieopłacone) wysłany oparty. Ten koncentruje się na taryfach i krajowych podatków Oznacza to. Twój odpowiedzialność Jeżeli rzecz zostaje odrzucony, dołożymy wszelkich starań, aby zrekompensować służbie i powraca www.leecountyjobready.org sztukę. Nie możemy zagwarantować transport ceł, może odmówić pokrycia. W tym przypadku, zwrócimy kwotę refundacji.

Koszty dostawy przez państwa celnych. Jeśli obawiasz się o stworzeniu wysokiej obowiązków celnych, zalecamy, aby dzielić się z lokalnym urzędem celnym.

Wyślij swoje / konsumentów w samej firmy, dzięki czemu można je wykorzystywać jako osobisty www.leecountyjobready.org osobistego wpływu / obciążenia, nie mogą być klasyfikowane jako notatkę. W związku z tym, to jest twój obowiązek odpowiedzialnych lokalnych customs i obowiązkach /. Klienci podatki i cele. Jeśli zamówisz, zgadzasz się na nasze warunki zakupu.

Polityka jest reszta wstępnych zamówień.

Powrotna polisa
Problem zwrot lub wymiana jest bardzo prosta: 48 godziny po uzgodnieniu kontaktowej w dopuszczalnym Zapytaj o numerze RMA.
To jest Twój numer referencyjny RMA wyraźnie napisane paragon, oryginalne, aby zapewnić otrzymanie pakietu zwrotnego. Prawo, któremu ten powrót nie będą przyjmowane do zwrotu oficjalnego numeru referencyjnego.
Certyfikat testu wiadomości, nie mogą być odpowiedzialne za utratę lub uszkodzenie ładunku odbywają się podczas transportu, ponieważ elementy post / DHL oszczędza wysłać największy zwrot. Oferujemy darmowe zwroty i globalnych klientów korzysta ourdhl ta liczba to numer dokumentu zatwierdzającego nazwa zostanie poproszony o zatwierdzenie. Jeśli wrócisz do wyboru inne sposoby, są one dostarczane swoją odpowiedzialność. FedEx przyjdzie, będzie dodatkowe koszty

Wróć
©2019 www.leecountyjobready.org.Wszelkie prawa zastrzeżone.
Buty do biegania Nike,bluzy Nike,spodnie Nike,oficjalna strona Nike