Strona główna >  Bezpieczeństwo

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Jakie informacje zbieramy?
Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie, możemy zbierać informacje na nasz newsletter lub wypełnić formularz, złożyć zamówienie.

Żądanie rejestracji na naszej stronie internetowej, nazwisko, adres e-mail, możesz zostać poproszony o podanie adresów e-mail lub numery telefonów. Jednakże, można odwiedzić naszą witrynę anonimowo.

Możemy korzystać z informacji?
Wszystkie informacje można użyć jednej z następujących metod, klejnoty:

• Karnawał
(Informacja ta pomaga nam w lepszym dostosowaniu do indywidualnych potrzeb)

• Aby poprawić naszą stronę internetową
(Na podstawie ciągłych informacji, aby otrzymywać komentarze na naszej stronie, a my pracujemy w celu poprawy pozycji)

• Poprawa obsługi klienta
(Ta informacja pomaga nam do żądania usług i skuteczniej reagować na wsparcie potrzeb)

• praca
Pozwolenie na określony cel do zakupu towarów lub usług, które wymagają dostarczenia wyprzedaży wymiany, transferu lub sprzedawane do innej firmy, bez względu na to, co jest powodem tego, co wszystkie rodzaje publicznych lub prywatnych informacji bez.

• zarządzanie stroną, promocja, badania lub inne cechy terenu

• Częste e-mail jest

Jego adres e-mail używany do przetwarzania zamówień, będą wykorzystywane wyłącznie do wysyłania informacji o zamówieniach i aktualizacji.

Uwaga: Jeśli chcesz w przyszłości otrzymywać e-maile będziemy szczegółowo na dole każdej wiadomości e-mail z instrukcjami rezygnacji.

Mamy wszelkie informacje stronom trzecim?
Nie mamy żadnej zewnętrznej sprzedaży, handlu lub przekazywania danych osobowych. Niezawodne usługi, w tym tych z nas, którzy nie korzystają z naszej strony internetowej lub osób trzecich usługi dla firm, strony pod warunkiem, że informacja jest poufna. Mamy ujawnienie zgodne z prawem egzekwowania naszych zasad, albo praw innych i nas samych, uważamy, że jest to konieczne do ochrony własności lub bezpieczeństwa, można zaprezentować informacje. Jednak ta informacja do obrotu, nie jest osobista dla zwiedzających do innych celów, reklamy lub innych regionach.

akceptacja
Zgadzam się z polityką prywatności naszego korzystania z naszej strony.

zmienić naszą politykę prywatności
Jeśli zdecydujemy się na zmianę naszej polityki prywatności, będziemy aktualizować nasze klientów o zmianach za pośrednictwem poczty e-mail lub sieci.

Wróć
©2019 www.leecountyjobready.org.Wszelkie prawa zastrzeżone.
Buty do biegania Nike,bluzy Nike,spodnie Nike,oficjalna strona Nike